Zamów TAXI Toruń

Zadzwoń 56 1 9199 lub 601 56 9199

Cena to tylko 2,40zł/km

Aktualności

Karty płatnicze
Credit Pragniemy poinformować, że od pewnego czasu, u naszych kierowców możesz zapłacić kartami płatniczymi. Zamawiając taksówkę, poinformuj naszego dyspozytora o chęci skorzystania z karty płatniczej.
Polska Sieć Taxi
Sawa System PST jest nowoczesnym, wygodnym i elastycznym rozwiązaniem gwarantującym możliwość bezgotówkowego korzystania z taksówek w całej polsce. Aby zamówić taksówkę, wystarczy wybrać ogólnopolski numer telefonu 19 123, który działa bez prefiksów. System, na którym oparta jest obsługa PST działa w Sawa Taxi już ponad 10...
Europejski Festiwal im. Jana Kiepury Przystanek Toruń
09.02.2013 (sobota) o godzina 18:00 w Auli UMK odbędzie się Europejski Festiwal im. Jana Kiepury Przystanek Toruń. Dyrektorem festiwalu i gospodarzem gali będzie Bogusław Kaczyński a wystąpią: Dorota Laskowiecka, Łukasz Gaj, Witold Matulka i Tomasz Rak. W związku z tym wydarzeniem Toruńska korporacja Taxi Mercedes wprowadza 10 % rabat dla swoich klientów, którzy...
Błękitny Zamek
W związku z organizowanym przez Agencję Artystyczną „Tamada” Rodzinnym Koncertem Noworocznym „Błękitny Zamek” w dniu 19.01.2013 firma Taxi Mercedes wprowadza 10 % rabat dla swoich klientów, którzy zamierzają skorzystać z naszych usług w zakresie dojazdu oraz przyjazdu z koncertu.  
Specjalna oferta dla klienta biznesowego
Nowoczesne rozwiązania dla firm - bezgotówkowy system rozliczeń EKK (ELektroniczna Karta Klienta). Podpisując umowę z naszą firmą na przejazdy bezgotówkowe, możesz sie przemieszczać bez gotówki w Toruniu i innych miastach wojewódzkich w Polsce.   Zapraszamy do współpracy firmy z Torunia i okolic.
Współpraca z portalem Dnieminoca.pl
Od 01.09.2012 rozpoczęliśmy współpracę z toruńskim portalem Dnieminoca.pl

EKK

Ekk_img
Nowoczesne rozwiązania dla firm - bezgotówkowy system rozliczeń EKK (ELektroniczna Karta Klienta). Podpisując umowę z naszą korporacją Taxi Mercedes na przejazdy bezgotówkowe, możesz sie przemieszczać bez gotówki w Toruniu i innych miastach wojewódzkich w Polsce. Zapraszamy do współpracy firmy z Torunia i okolic.

Więcej